| Size | 96×96 mm |
| Input Type | Universal |
| Control Action | ON/OFF |
| Output Type | Relay |
| Temperature Range | 0-800°C |
| Brand | Weishaup |
| Power | 230 V Ac |
| Power Supply | 230V AC |
| Display Type | Dual Display |
| Number of Outputs | 2 |
| Features | Auto-tuning |
| Model Number | J ITRON DR 100 |
| Color | skyblue |
| Voltage | 240 V |
| Usage | Industrial |
Minimum order quantity: 1 Piece